Успіхи, нагороди, перемоги освітян Тернополя на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018»

22 Бер 2018 / 10:08 | Переглядів: 2057

Тернопільські освітяни на виставці «Сучасні заклади освіти - 2018»

15-17 березня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України - Дев'ята міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном "World Edu".

Організатор: Компанія "Виставковий Світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасниками були:заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласні та міські органи управління освітою; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали із 12 країн світу та України.

Змістовий ресурс освіти міста Тернополя на Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" успішно презентувало управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу та Галицький коледж

ім.В'ячеслава Чорновола.

Змістовність, інноваційність та актуальність виставкового матеріалу освітян м.Тернополя високо оцінили численні відвідувачі Міжнародної виставки.

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор Інституту педагогіки НАПН України Топузов Олег Михайлович, члени журі тематичних номінацій та члени оргкомітету відзначили високий рівень розвитку освіти Тернополя та досягнення освітян міста.

Велике зацікавлення в учасників виставки викликав інформаційний каталог №04 "Освіта Тернополя", у якому репрезентовано результати плідної науково-педагогічної діяльності Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу.

Упродовж трьох днів роботи освітяни, науковці, фахівці та просто відвідувачі мали чудову нагоду поспілкуватися з представниками освітніх закладів, обмінятися практичним досвідом, ознайомитися з інноваційними педагогічними ідеями та сучасними ІКТ-технологіями, а також засобами навчання. Кожен охочий відвідав конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, тренінги за участю директорів і провідних науковців, представників НАПН України, практиків галузі освіти, працівників закордонних освітніх закладів і міжнародних представництв.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.