Навчання в Канаді та Європі

28 Жов 2014 / 13:17 | Переглядів: 2743

Світлана Комінко

Я хочу провести презентацію для школярів (9-11 класи) та батьків міста по навчанню в Канаді із подальшим працевлаштуванням та Європі. Орієнтовно ми говорили про період між 30 жовтня по 2 листопада. Якщо потрібно якийсь постер зробити, то дайте знати і я надішлю, коли буду мати точну дату, час і приміщення. В додатку моя біграфія та фото.

СВІТЛАНА КОМІНКО

Світлана Комінко (Данилюк) народилася в Тернополі, де і закінчила ЗОСШ №3. Здобула освіту з психології та педагогіки в Московському Педагогічному Університеті, при якому ж закінчила аспірантуру та здобула вчену ступінь кандидата психологічних наук у 1993 році. Академічний досвід Світлани доповнює один рік стажування в Бізнес Школі Університету імені Джорджа Вашингтона, магістратура в Ball State University, штат Індіана, де Світлана здобула ступінь магістра з Паблік Рілейшнз, США, стажування в Leeds Metropolitan University, Великобританія, навчання на професійних програмах з міжнародного розвитку та міжкультурних комунікацій в Університеті Британської Колумбії в Канаді. За плечима Світлани багатогранна професійна діяльність у вищій школі та міжнародних громадських організаціях, де вона займалалась викладацькою, науковою та управлінською діяльністю. Світлана обіймала посади доцента та завідувала секцією психології в Тернопільському Національному Економічному Університеті, заступника головного редактора журналу “Здоров'я Жінки в Україні”, президентом ГО “Здоров'я Жінки”, керувала проектами по запобіганню торгівлі українськими жінками за кордоном при підтримці Агенції з Міжнародного Розвитку США, працювала тренером тренінгових програм з жіночого лідерства та попередженню домашнього насилля при Консорціумі ННД-США, адмініструвала програми у Фундації Вінстона Рокфелера - Winrock International та фундації США-Україна у Вашингтоні. Впродовж останніх років Світлана живе і працює на Західному побережжі Канади у Ванкувері, де обіймає посади координатора міжнародних програм та викладає в бізнес Школі Технологічного Інституту Британської Колумбії, президента канадської ГО O.W.L.Open World Learning, проект-менеджера українсько-канадського журналу РАЗОМ та займається активною громадською діяльністю. Під час Олімпійських ігор у Ванкувері у 2010 році, Світлана обіймала посаду президента Українсько-Канадської Суспільної Служби у Ванкувері і керувала фондрейзинговими проектами на підтримку Національної Паралімпійської Команди України та входила до ради директорів Українського Олімпійського Дому. У листопаді 2013 року у відповідь на події на майдані у Києві, Світлана разом з іншим активістами української громади організувала Євромайдан у Ванкувері, що послужив обєднанню українців та інших етнічних громад міста на підтримку України. Влітку 2014 року Світлана координувала літню школу у Ванкувері Молодь Майдану, учасниками якої стали діти Небесної Сотні, поранених активістів та й самі молоді майданівці, що заснали тілесних ушкоджень під час кривавих подій у Києві минулої зими.

Десятки молодих українців, в тому числі і тернополян, мали змогу вступити до ВНЗ Канади завдяки підтримці канадської ГО O.W.L.Open World Learning, яку очолює пані Світлана Комінко.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.