В Яремче розпочнеться бізнес-табір для випускників Delta Camp

17 Тра 2013 / 11:30 | Переглядів: 1587

олімпіада

З 17 по 19 травня в Яремче відбудеться унікальна подія - бізнес-табір Delta Camp, який організований в рамках соціальної акції "Подяка за талант". В ньому візьмуть учать близько 30 випускників 11-х класів Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської та Чернівецької областей, що перемогли в районних олімпіадах з математики.

Протягом трьох днів у Delta Camp талановиті випускники отримають потужний стимул для подальшого росту і розвитку. У бізнес-таборах вони пройдуть курс навчання основам підприємництва, дізнаються про те, як правильно будувати плани і досягати поставлених цілей, навчаться проводити презентації, ефективно працювати в команді і, звичайно, весело проведуть час.

Організатори бізнес-таборів з особливою увагою підійшли до вибору наставників Delta Camp. Кожен з них відомий не тільки особистими досягненнями в бізнесі, але і є людиною, у якого можна навчитися багато чому. У числі менторів - власники бізнесу, бізнес-тренери, коучі, психологи.

Окрім Івано-Франківської області табори пройдуть ще в 9 обласних центрах - Львові, Вінниці, Києві, Кіровограді, Харкові, Донецьку, Одесі, Дніпропетровську та в Криму.

Соціальна акція "Подяка за талант" проводиться на всій території України навесні 2013 року. У планах АТ "Дельта Банк" - подальша робота з талантами, а також розвиток нових цікавих напрямків і проектів.

Контакти для преси
Тетяна Савіцька
067-246-40-99

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.