Членство Спілки Української Молоді в України та в Канаді об’єдналося навколо проведення акції «Теплом зігріємо серця»

22 Січ 2015 / 11:49 | Переглядів: 2744

благодійність волонтерство допомога канадська молодь

Ініціаторами цього проекту стали осередки СУМ в Канаді. Діти зібрали одяг, взуття та іграшки для своїх ровесників в Україні, батьки який обороняють сьогодні територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Донбасі.

Вантаж доправлено до різних областей, де діють місцеві організації Спілки, в тому числі - й у Тернопіль.

Як розповіла голова міської організації Спілки Української Молоді в Україні Мар'яна Марець, вже надійшли пакунки від канадських осередків м.Гамільтон, м.Сен-Катеринс та м.Етобіко.

"Це понад 150 кілограмів вантажу, який буде передано дітям українських бійців. Частину плануємо розподілити між родинами вимушених переселенців з українського Донбасу", - каже вона.

Визначитися з адресатами, які отримають гостинець допомогли в обласному військкоматі.

"Стояло завдання відзначити сім'ї, які потребують найбільшої допомоги. Ми включили в списки в першу чергу сім'ї, де є діти-інваліди. Бо мами знаходяться по догляду за дитиною, батьки - далеко, - розповіла старший офіцер відділу по роботі з особовим складом та громадськістю обласного військового комісаріату Олена Величанська. - Я знаю, як радо сприймають родини, коли такі маленькі радощі відбуваються, вони відчувають небайдужість, співучасть, тому це дуже важливо".

На думку СУМівців, окрім практичного, ця акція має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їх проживання чи віку.

"Українці всього світу сьогодні гуртуються, щоб підтримати у важкі часи свій прабатьківський край. Нині можна багато прочитати чи почути про ту суттєву допомогу, яку надає діаспора різних країн українським бійцям. Наша акція спрямована на дітей військових, які також потребують підтримки. Її символічним гаслом можуть бути слова "Українські діти - дітям України", - вважає Мар'яна Марець.

Також Юнацтво СУМ в Канаді написало листи українським військовим та своїм ровесникам.

Контактна особа - Мар'яна Марець,
голова Тернопільського осередку СУМ в Україні
тел.: 050-765-70-76

Довідково: Спілка Української Молоді створена у 1925 році в м.Київ. Зараз діє в 10 країнах світу. Завданням СУМ є організувати і виховувати молодь на засадах виховних ідеалів - Бог і Україна, плекати ідейну єдність українців у цілому світі, готових працювати для добра українського народу і змагати до скріплення його державності.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.