Міносвіти затвердило програми ЗНО-2019

07 Січ 2019 / 20:09 | Переглядів: 45653

зно5

Міністерство освіти України затвердило програми зовнішнього незалежного оцінювання на цей навчальний рік. Майбутні абітурієнти вже мають змогу розпочати підготовку до тестування.

Для учнів закладів загальної середньої освіти, які у настуному році стануть випускниками, результати ЗНО зараховуватимуться як бали за проходження державної підсумкової атестації. Вони обов'язково складатимуть тестування з 3 дисциплін:

  • української мови та літератури;
  • математики або історії України (на вибір учасника);
  • ще одного предмета із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мова).

Згідно з наказом №77 Міністерства освіти у науки України "Про затвердження програмзовнішнього незалежногооцінювання для осіб, які бажають здобувати вищуосвіту на основі повноїзагальної середньої освіти", ухвалено перелік програм за якими буде проведено незалежне оцінювання у 2019 році.


Програма ЗНО обов'язкової для вступу дисципліни

"Українська мова та література"


Програма ЗНО для конкурсних предметів

"Історія України"

"Математика"


Програми ЗНО для іноземних мов

"Англійська мова"

"Іспанська мова"

"Німецька мова"

"Французька мова"

"Російська мова"


Програми для STEM-дисциплін

"Біологія"

"Географія"

"Фізика"

"Хімія"


На базі затверджених програмуповноважені представники Українського центру оцінювання якості освіти укладають нові тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Нагадаємо, зовсім нещодавностали відомі дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у наступному році.

Джерело:http://osvita.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.