Чи буде податкова знижка на здобуття платної другої вищої освіти?

29 Січ 2016 / 11:49 | Переглядів: 1538

Податкова знижка на навчання

Згідно із статтею 1 Закону № 1556 "Про вищу освіту" освітня діяльність - це діяльність

вищих навчальних закладів, що провадиться з метою забезпечення здобуття інших освітніх

потреб здобувачів вищої освіти та інших осіб.

Стаття 60 цього Закону зазначає, що післядипломна освіта - це спеціалізоване

вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення та

оновлення її професійних звань, умінь та навичок або отримання іншої професії, спеціальності на

основі здобутого раніше освітнього рівня та практичного досвіду.

Післядипломну освіту здійснюють заклади післядипломної освіти або відповідні структурні

підрозділи вищих навчальних закладів і наукових установ.

До інших осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах, відповідно до ст. 61 Закону

№1556 належить, зокрема, слухач - особа, яка навчається на підготовчому відділенні вищого

навчального закладу, або особа, яка отримує додаткові чи окремі освітні послуги, у тому числі за

програмами післядипломної освіти.

Таким чином, здобуття другої вищої освіти є складовою вищої освіти, компенсації вартості

якої платник податку має право включати до податкової знижки.

Декларація про майновий стан і доходи за попередній рік подається такими громадянами

впродовж усього року - до 31 грудня.

Консультації, тренінги, надання практичної допомоги у її заповненні - у Центрі

обслуговування платників, тел.43 46 10, 43-46-46.

Відділ комунікацій Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.