Роман Навроцький: «Пам'ять про Романа Шухевича живе у наших серцях. Герої не вмирають»

10 Бер 2015 / 15:03 | Переглядів: 3170

Роман Навроцький шана Роман Шухевич

5 березня 2015 року Тернопільська міська організація ВО "Свобода" взяла участь у вшануванні пам'яти Героя України, борця за волю й незалежність нашої держави Головного командира УПА Романа Шухевича у Львові в районі Білогорща. Свободівці поклали квіти до пам'ятника провіднику українського народу, взяли участь у панахиді та згодом відвідали меморіальний музей Романа Шухевича, де ще раз переконалися у його незламності та безмежності віри у волю та світле майбутнє України.

Голова Тернопільської міської організації ВО Свобода Роман Навроцький, виступаючи на заході, наголосив: "Уже декілька років поспіль ми їздимо у Білогорщу у день роковин Романа Шухевича. З особливим відчуттям шани відвідуємо музей, створений на місці колишнього підпільного штабу ОУН, де тривав останній бій націоналіста і де він героїчно загинув, адже вважаємо, що Шухевич - один із тих великих українців, які заслуговують на вічну пам'ять народу і є чи не найкращим зразком патріота для кожного з нас, гідний, щоб його наслідували. Він був прикладом для нас у всі часи, але особливо - зараз. А пам'ять про Героїв - обов'язок кожного українця. Вона є запорукою майбутнього, за яке боролися та віддавали життя мільйони наших дідів-прадідів. З року в рік маємо популяризувати цю постать, передавати його славу з покоління в покоління, бо Роман Шухевич - справжній Велет українського духу та безстрашний захисник своєї землі, гордимося, що він у нас є". - зазначив Роман Навроцький.

-"Звичайно, що потрібно клопотатися про те, щоб особливо під час сьогоднішніх подій на сході держави, Роману Шухевичу було відновлено звання Героя України, це треба зробити неодмінно, хоча, усі свідомі громадяни нашої держави й так розуміють, що він, безумовно, був і назавжди залишиться нашим Героєм. А тим людям, які ніколи не сприймали його подвигу, як героїзму - напевно ніколи не вдасться відкрити очі на вчинки цього націоналіста і їх не змусимо полюбити усім серцем бійця за свободу України.

Роман Шухевич незламний борець та Герой."

Рома Навроцький, голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.