Роман Навроцький: у неділю Янукович планує зібрати у Києві штучне віче, яке має підтримувати інтереси діючого режиму

13 Гру 2013 / 16:24 | Переглядів: 2098

Навроцький Роман

Мітингувальникам у Києві стало відомо, що у неділю 15 грудня 2013 року о 12.00 у столиці прибічники Віктора Януковича планують провести ніби-то Народне віче, яке має підтримати дії Президента. На це зібрання представники влади мають намір примусово привезти працівників держустанов з усієї країни, тітушок.

Як бачимо, Янукович та його команда зрозуміли, що силовими методами, нападами, бійками, залякуванням не можуть зупинити народ на шляху до його мети. Тому тепер придумали налаштувати українця проти українця - брата проти брата, зібрати лже-віче, учасники якого, наче б то добровільно, виступатимуть на захист правлячої гілки і таким чином протидіятимуть Євромайдану. Чимало людей, які працюють у держустановах і не хочуть виконувати антипатріотичні накази, зокрема примусово їхати на Віче, - роблять усе, щоб не бути на робочому місці: оформляють лікарняні листи, йдуть у відпустки, за всій рахунок, різними способами намагаються не підкорятися нинішній владі. Чимало громадян під тиском провладної партії уже звільнилися з роботи, практично залишаючись без хліба, щоб тільки не зрадити своїм національним інтересам і не йти проти співвітчизників, таких людей немало і на Тернопільщині, усі вони викликають велику повагу.

Зараз на майдані у Києві панує неймовірна атмосфера: відчувається дух націоналізму, усіх гуртує любов до Батьківщини. Якщо у 2004 році майдан був розділений, окремо гуртувалися схід і захід, людей ділило мовне питання, - то сьогоднішній Євромайдан дійсно єдиний. Усі: жителі сходу і заходу, півдня і півночі, центр України взялися за руки, свідченням того став мільйонний марш, протистояння силовим структурам. Це протест людей під жовто-блакитний прапором, які точно знають чого хочуть, які давно визначили свої орієнтири. Це протест цілісного, єдиного народу.

Мені приємно, що українці впевнено стоять за свої погляди, один за одного, що коли 30 листопада відбулася кровопролитна зачистка Євромайдану у столиці, - українці не злякалися і не заховалися у своїх домівках, а масово вийшли на протест, майже те ж саме було й у ніч на 11 грудня: коли силовики відтіснили мітингувальників з деяких центральних частин Києва - на другий день до міста приїхало ще більше наших громадян. Крім того, сьогодні влада запустила репресивну машину проти тих, хто виступає з трибун Євромайданів у різних куточках країни, зараз цих людей судять, але вони не бояться знову виходити перед громадами і закликати до протесту. Ми уже дали зрозуміти, що страх - це не для українського народу, і в нашій крові, в наших душах живе дух патріотизму, ми нащадки Степана Банденри, Романа Шухевича і нині це доводимо.

Сподіваюся, що ті, на кого влада буде тиснути і змушувати їхати у Київ на Віче, щоб стояти на боці нинішніх чиновників - матимуть сміливість і силу духу протистояти та скажуть "НІ" гнобительному режиму Януковича. Українці, будьмо свідомими, не здаваймося, бо разом ми сила, і тільки спільно ми досягнемо своєї цілі.

Координатор Тернопільського обласного штабу страйкового комітету у м.Київ, голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Роман Навроцький

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.