«Тернопільські театральні вечори» стартують 18 листопада

18 Лис 2013 / 11:10 | Переглядів: 3140

Мосійчук Олег театр

Фото: Яніна Чайківська

Цього року ХІ фестиваль "Тернопільські театральні вечори. Дебют" розпочнеться 18 листопада і представить сім вистав від провідних театрів Львова, Луцька, Коломиї, Хмельницього, Полтави і нашого міста.

"Через брак фінансування фестивалю ми не планували проводити його, проте запевнення з боку влади і приватних структур переконали нас у необхідності організації театральних вечорів. На жаль, географія колективів-учасників обмежена, хоча ми надіслали запрошення майже всім театрам. Деякі відмовилися через економічну кризу, оскільки щонайменше для приїзду театральної трупи потрібно не менше 8 тисяч гривень.

Відкриємо фестиваль виставою за твором Тетяни Іващенко "Втеча від реальності", яку поставив режисер Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Ю.Дрогобича Влад Сорокін", - розповів головний режисер драмтеатру Олег Мосійчук.

Уже 19 листопада Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Шевченка запропонує глядачам мелодраматичну комедію "Замовляю любов". "Приємним є той факт, що сьогодні є представники молодої української драматургії, твори яких хочуть ставити режисери. До них належать Тетяна Іващенко та Олександр Гаврош. І комедія "Замовляю любов" у постановці Ірини Стежки буде цікавою для всіх шанувальників театрального мистецтва.

Випускник Харківського інституту мистецтв, сьогодні молодий режисер Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені М.Старицького, Дмитро Русаков запропонує комедію "Стрибок у постіль". Це нова робота, прем'єрний показ якої відбудеться 16 листопада у Хмельницькому", - додав Олег Мосійчук.

Улюбленці тернополян - заньківчани цього року також порадують нас новою виставою. Вони спробують по-новому показати твір Тараса Шевченка "Катерина". "Постановку здійснив Богдан Ривкевич. Цей режисер минулого року подарував всім незабутню виставу "Поліанна". Також ставив "Безіменну зірку", - продовжує Олег Мосійчук. - Це були його перші кроки у режисурі. Ось з нагоди 200-річчя з дня народження Кобзаря Богдан Ривкевич зробив цікаву роботу, яка стане родзинкою нашого фестивалю".

Закриють фестиваль 24 листопада мюзиклом "Бог є любов, або Едіт Піаф" у постановці режисера Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Гоголя Владислава Шевченка. До речі, на цю виставу тернополяни дуже активно розкуповують квитки.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.