Програма мистецького фестивалю "Ї" у Тернополі

26 Бер 2014 / 15:03 | Переглядів: 1858

Ї

Мистецький фестиваль "Ї" відбудеться у Тернополі 28-30 березня. Цей захід передбачає поєднання усіх видів сучасного українського мистецтва: літератури, живопису, фотографії, музики та короткометражного кіно.
У рамках фестивалю до Тернополя приїдуть відомі українські письменники ЮРКО ІЗДРИК, ІРЕНА КАРПА, АНДРІЙ ЛЮБКА, ОЛЕКСАНДР ІРВАНЕЦЬ, ДМИТРО ЛАЗУТКІН, МАРК ЛІВІН та ін.
Гурти QARPA , КІМНАТА ГРЕТХЕН, ФІОЛЕТ, МЕДОВИЙ ПОЛИН, KOMPAS, WHO'S NEXT?.
Також будуть представлені роботи відомих художників, ніч брутальної та революційної поезії та багато іншого.Після закінчення заходу буде видано збірку, котра буде містити здобутки фестивалю у вигляді нових творів відомих українських письменників та поетів, а також найцікавіших робіт фотографів та художників.
Детальніша інформація у групі http://vk.com/mustetsky_fest_fm

Детальна програма Мистецького фестивалю "Ї":
"28" березня:

13:00 - 13:30 - Прес - конференція: відкриття фестивалю (РК "Максим", 1 - й поверх).
13:30 - 15:00 - Відкриття виставки картин та фотографій (РК "Максим").
15:00 - 15:40 - Початок презентації книги Івана Байдака (Книгарня "Дім книги", вул. Коперника, 19).
16:00 - 16:20 - Читання творів: Роксолана Сьома.
16:20 - 18:00 - Читання творів:
3. Стефанець Андрій.
4. Олексієнко Микола.
Літературна студія "7 герц":
1. Бойко Соломія.
2. Грушовська Катерина.
3. Крук Наталія.
4. Німець Надія.
5. Омельницький Андрій.
6. Семенюк Яна.
7. Сукманюк Сергій.
8. Вітяк Юрій.
9. Підфігурний Олег.
18:00 - 18:45 - Виступ гурту "Кімната Гретхен".
19:00 - 20:00 - Читання творів: Марк Лівін та Іван Байдак.
20:00 - 21:00 - Читання творів: Юрій Андрухович.
21:00 - 22:00 - Виступ гурту "Один в Каноє".
22:00 - 23:30 - Читання творів:
1. КатрусяТанчак.
2. Шкромида Іванна.
3. Борис Лілія.
4. Анна Лисенко. (літературна студія "Акценти").
5. Володимир Олексієнко. (літературна студія "Акценти").
6. Володимир Мелех. (літературна студія "Акценти").
7. Галина Саф'янюк. (літературна студія "Акценти").
8. Оксана Бучко. (літературна студія "Акценти").
9. Олександр Носатий. (літературна студія "Акценти").
10. Вікторія Солодовник. (літературна студія "Акценти").
00:00 - 04:00 - Ніч короткометражного кіно.

"29" березня:

14:00 - 15:00 - Зустріч з Тарасом Прохаськом (Книгарня "Дім книги", вул.. Коперника, 19).
16:00 - 17:00 - Презентація книги Андрія Любки "Спати з жінками" (РК "Максим", 1 поверх).
17:00 - 19:00 - Читання творів:
1. Грига Марія.
2. Демус Олеся.
3. Депутат Маргарита.
4. Звіздецька Аліна.
5. Коряк Андрій.
6. НикифорукРоксолана.
7. Однорог Марина.
8. Починок Юлія.
9. Прокопів Андрій.
10. Стасів Соломія.
11. Інванчук Юлія.
12. Боденчук Богдан.
13. Чорний Юрій.
19:00 - 19:45 - Виступ гурту "Медовий полин".
20:00 - 20:30 - Читання творів: Тарас Прохасько.
20:30 - 21:30 - Вгурт "Rizups".
21:30 - 22:30 - Читання творів: Андрій Любка.
22:30 - 23:00 - Читання творів: Вікторія Дикобраз.
23:00 - 01:00 - Вечір революційної поезії:
1. Похолюк Юлія.
2. Боденчук Богдан.
3. Матевощук Юрій
4. Ухач Володимир.
5. Салюк Анастасія.
6. Хрипиливий Ігор.
7. Мелех Володимир.
8. Ткачинський Олександр.
9. Андрієвський Олександр.
10. Іванчук Юлія.
01:00 - 02:00 - Проект "Колос" (гурт "Фіолет").
02:00 - 03:00 - Гурт "Semmar"
03:00 - 04:00 - Гурт "Лоскіт".

"30" березня:

15:00 - 16:00 - Зустріч з письменниками: Дмитро Лазуткін, Ганна Осадко, Олександр Ірванець, ЮркоІздрик, Григорій Семенчук та Ірена Карпа (РК "Максим", 1 поверх).
16:00 - 17:00 - Презентація книжки Дмитра Лазуткіна "Колядки і вальси".
17:00 - 18:00 - Читання творів:
1. Капалина Наталя.
2. Бейтс Микола.
3. Сеньовська Надія.
4. Наливайко Ольга.
5. Кузьменко Катерина.
18:00 - 18:30 - Читання творів: Микита Лунін.
18:30 - 19:20 - Читання творів: Дмитро Лазуткін.
19:20 - 20:00 - Виступ гурту "Компас".
20:00 - 20:30 - Читання творів: Ганна Осадко.
20:30 - 21:10 - Читання творів: ЛєшекШаруга (LeszekSzaruga).
21:10 - 22:00 - Читання творів: Олександр Ірванець.
22:00 - 23:00 - Іздрик та Григорій Семенчук.
23:00 - 23:40 - Читання творів: Ірена Карпа.
23:00 - 01:00 - "Вечір брутальної поезії":
1. Брижак Марта.
2. Хрипливий Ігор.
3. Похолюк Юлія.
4. Бейтс Микола.
5. Матевощук Юрій.
6. Чорний Юра.
7. Лисенко Анна.
8. Наливайко Ольга.
9. Шнайдер Ольга.
10. Новіков Юрій.
01:00 - 02:00 - Виступ гурту "Qarpa".
02:00 - 04:00 - "Українська вечірка".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.