Тернопіль поглине джаз

10 Гру 2012 / 14:52 | 1 коментар | Переглядів: 2070

джаз без

Упродовж трьох днів - 14-16 грудня - у нашому місті відбуватиметься ХІІ міжнародний джазовий фестиваль. Цьогоріч тернополян своєю творчістю порадують кращі джазові колективи шести країн світу: США, Канади, Швейцарії, Польщі, Португалії та України. Міський голова Сергій Надал наголосив на тому, що "Jazz Bez" значно урізноманітнює музичний простір нашого міста, збагачує духовний світ його жителів і привертає увагу світової спільноти. Він також запевнив, що міська рада й надалі підтримуватиме проведенння джазового фестивалю.

"На сцені драмтеатру звучатиме цікава музика. Для того, щоб тернополяни закохалися у джаз, ми запрошуємо музикантів світового рівня і різного стильового спрямування. Хочу відзначити, що цього року міська рада потужно підключилася до організації фестивалю. Суттєвою стала допомога з боку її депутатів, які виділили із бюджету міста 30 тисяч гривень на організаційні потреби "Jazz Bez". Завдяки цьому вартість квитків буде такою ж, як і минулого року, від - 40 до 60 гривень. Ще однією особливістю цьогорічно фестивалю буде використання під час виступів музикантів відеоряду. Відеопідтримку забезпечить київський дизайнер Анна Нароніна", - розповів директор фестивалю Олег Макогін.

Окрім того, в рамках проекту "Тернопіль - студентська столиця України", студенти місцевих вишів зможуть придбати квитки у своїх профспілкових комітетах із значною знижкою - до 40 відсотків.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.