У Тернополі буде «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

22 Сер 2012 / 07:40 | 1 коментар | Переглядів: 3186

Лікар шприц укол

Рішення про створення Тернопільського міського комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" прийняли на сесії міськради 17 серпня.

"Даним рішенням задекларували ідею створення такого центру в Тернополі. Одночасно відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення міськради доручили розробити установчі документи та примірний штатний розпис комунального закладу. Тобто конкретне місце розташування, посадові інструкції працівників тощо - у процесі розробки. Їх буде затверджено на черговій сесії міськради. Центр плануємо створювати на базі існуючих поліклінік з метою наближення первинної медичної допомоги до жителів м. Тернополя, розширення можливостей щодо її доступності та якості. Відкриття подібних центрів дасть змогу підвищити в цілому рівень медичного обслуговування населення, адже це свого роду новий підхід щодо організації роботи закладів охорони здоров'я та їх фінансового забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, враховуючи “Проект Стратегії реформ в галузі охорони здоров'я м. Тернополя на 2012-2016р.”, - зазначив начальник відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення міськради Ростислав Левчук.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.