До всесвітнього тижня боротьби з онко і доброякісними захворюваннями грудей у жінок

18 Жов 2013 / 11:51 | Переглядів: 2425

жінка

Фахівці говорять що найменше хворіють японки ів'єтнамки, бо багато вживають морської рослинної і морської рибноїїжі, багатої на йод, клітковину, омега рибні жири,чого немає в річковійрибі. Що алюміній в дезодорантах від поту теж під підозрою. Зрозповідей по українським радіостанціям і дзвінкам людей на цю тему напрошується висновок що найслабіше місце в цій профілактиці нетільки превалювання в їжі тваринних жирів, а і мала кількістьстаціонарних мамографів: 2-3 на область і знаходяться в облцентрах, людидзвонять що їдуть за майже 200км до нього. А пересувних на колесах некожна область має. Навіть черкаський пересувний мамограф допомагає Києву. Тому обслідуються на Україні щорічно менше третини жінок відкількості яка повинна по медичним стандартам. То можливо треба наодну станцію метро менше будувати щорічно і за цей мілярд закупити мамографи і снігозбиральну техніку для всієї України? І виробити їх наукраїнських заводах.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.