Жінки-представниці ЗМІ Тернопільщини зможуть безкоштовно проконсультуватись у лікаря-мамолога, зробити УЗД молочних залоз або мамографію

15 Жов 2013 / 16:16 | Переглядів: 2688

жінка

На Тернопільщині з 1 жовтня стартував інформаційно-роз'яснювальний профілактичний проект Міністерства охорони здоров'я “Турбуйся про них!” з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Проект покликаний звернути увагу журналістів на серйозність ризиків захворювання на рак молочної залози.

Злоякісні пухлини молочної залози є найпоширенішим онкологічним захворюванням у жінок. Щоденно в Україні 470 людей дізнаються, що хворі на рак, а 250 — помирають від цієї хвороби. Водночас у 40% випадків онкологічне захворювання можна попередити.

“Всі діти хочуть, щоб у них були здорові мами... Всі чоловіки хочуть, щоб у них були здорові дружини... Всі мами хочуть, щоб діти були здорові...”

18 жовтня 2013 року з 9.00 до 14.00 год. за сприяння Департаменту охорони здоров'я Тернопільської ОДА з нагоди Всеукраїнського дня боротьби з раком молочних залоз для всіх небайдужих до свого здоров'я та жінок-представниць засобів масової інформації міста та області будуть проведені профілактично-просвітницькі заходи в:

  • жіночій консультації №1 (КЗТОР Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина”, Тернопіль, Замкова, 10);
  • жіночій консультації №2 (Тернопільська міська комунальна лікарня №2, Тернопіль, Купчинського, 14).

Жінки-представниці ЗМІ зможуть безкоштовно зробити УЗД молочних залоз (жінки різного віку), мамографію (жінки від 40 років), пройти огляд лікаря-онколога та отримати професійну консультацію, а також просвітницьку літературу.

Проект покликаний звернути увагу журналістів на серйозність ризиків захворювання на рак молочної залози.

Довідки за телефоном (0352) 52-56-78,
Світлана Гуменна,

прес-служба ДОЗ ТОДА

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.