Уклінно дякую за вашу працю

06 Лис 2013 / 12:17 | Переглядів: 4192

лист

Нещодавно на адресу редакції надійшов лист від вдячної пацієнтки міської лікарні №2, де вона отримала кваліфіковану допомогу.

"Що говорити, неприємне слово "лікарня", але куди ще звернутися хворій людині за допомогою, на кого сподіватися, окрім лікарів?

У першому терапевтичному відділенні є лікар-ендокринолог, про якого хочу розповісти детальніше. Павло Старічков працює тут упродовж року, хоча у нього за плечима вже є досвід консультування хворих із ендокринними захворюваннями у поліклініці. Вас не повинна лякати молодість Павла Валерійовича, адже він завжди уважно вислухає кожного пацієнта, призначить необхідні аналізи та обстеження, проаналізує результати і дасть потрібні рекомендації.

Привітність і доброзичливість лікаря, його тактовне ставлення до хворих викликає довіру, а безкорисливість - справжню повагу. Бажаю професійних успіхів і вдячності від пацієнтів", - зазначає тернополянка.

Вона також була щиро вражена і роботою молодшого медперсоналу. "Мене вразив до сліз випадок, свідком якого стала. О третій годині ночі бригада швидкої допомоги привезла важку хвору. Черговий лікар не відходив від неї ні на мить і викликав на консультацію інших спеціалістів. Після двогодинного перебування під системою жінці стало легше, але однаково час від часу вона стогнала від болю. Медсестра, ще зовсім юна дівчина, не відходила від старенької. "Ну що болить? Тихо, тихо, заспокойтеся, зараз усе мине", - лагідно шепотіла вона хворій і тихо гладила її по голові. Навряд чи такі слова їй підказали у якомусь навчальному закладі. Це треба по-справжньому любити свою професію і мати бажання допомогти немічній людині. Спасибі вам за ваше добре серце, сестричко!", - йдеться у листі.

Жінка також наголосила на тому, що весь колектив, який працює у першому терапевтичному відділенні лікарні №2, людяний та уважний, добросовісно виконує свої обов'язки від медсестер, санітарок та працівників кухні до завідувача відділенням Олександри Хайко.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.