Тернопільський «Паспортний сервіс» – сервіс європейського стандарту

01 Лют 2014 / 15:20 | Переглядів: 8247

паспорт сервіс

Майже сотня тернополян за день можуть подати документи для оформлення закордонного паспорта

Тернопільська філія державного підприємства "Документ" розширюється. Відтепер послуги клієнтам надають шестеро працівників. Троє інспекторів підприємства та троє працівників Державної міграційної служби.

В оновленому центрі оформлення та видачі закордонних паспортів, який працює у місті Тернополі на вулиці Руській 17, приймають документи з понеділка по п'ятницю. Послуги для оформлення закордонних посвідок надаються з 9 до 16 години. Для зручності клієнтів у "Паспортному сервісі" працюють два вузли ДІС, де можна оформити анкети для виготовлення паспорта. Тут же, після підпису усіх документів, клієнти мають можливість, не виходячи з приміщення, оплатити послуги через термінал самообслуговування.

А для клієнтів, які чекають своєї черги, - розповідає директор держаного підприємства "Документ" Ольга Біловус у "Паспортному сервісі" функціонує зал відпочинку. Тут люди можуть подивитись телевізор та випити кави чи чаю.

Пані Марія, яка кілька хвилин тому прийшла, уже сидить за столом інспектора державного підприємства. Жінка оформляє документи на терміновий закордонний паспорт. Звернулась у "Паспортний сервіс" за порадою дочки, яка теж тут нещодавно виготовила закордонну посвідку. Оперативністю і якістю обслуговування жінка вражена. Від моменту подачі документів до оплати коштів у терміналі,- каже пані Марія, - затратила 20 хвилин.

Пан Степан, зручно розмістившись на дивані перед телевізором, чекає своєї черги. У Тернопільський "Паспортний сервіс" звернувся за порадою дружини. Їй тут, - каже, - все сподобалось. Чоловік відзначає,що чекати у таких умовах комфортно. Є де присісти, а головне, що тепло.

За день працівники "Паспортного сервісу" встигають прийняти документи на виготовлення закордонного паспорта у дев'яноста осіб. Попри те звертаються у "Паспортний сервіс" більше клієнтів. Оскільки тут тепер можна зробити фотографії для всіх видів документів та ламінування. А від грудня - ще й завірити документи для використання їх за кордоном.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.