Оформити закордонний паспорт можна за 20 хвилин у Тернопільському «Паспортному сервісі»

10 Жов 2013 / 08:24 | Переглядів: 8944

паспортний сервіс документ

У Тернополі відкрився другий в Україні паспортний центр обслуговування громадян. Тут жителі нашого краю, незалежно від місця прописки, мають можливість зареєструватись, пройти усі процедури оформлення документів і отримати закордонний паспорт. Працівники нового "Паспортного сервісу", створеного на базі державно підприємства "Документ", обіцяють зручність в оформленні паперів і незначні на це затрати часу, близько 20 хвилин.

Тернопільське державне підприємство "Документ" працює у місті уже 10 років. Щодня сюди приходять близько півсотні громадян, аби оформити документи для виїзду за кордон. З 2011 року підприємство передане до сфери управління Державної міграційної служби України. Відтоді асортимент запропонованих послуг розширився, збільшилась і кількість відвідувачів. Тож нині, дбаючи про зручність тернополян, у підприємстві відкрили новий центр оформлення та видачі закордонних паспортів.

"Це друга ластівка в Україні, - каже генеральний директор ДП "Документ" Андрій Кишинський. Перша ластівка - це був центр обслуговування громадян у Києві. І от, не проходить багато часу, і вже відритий інший центр. Завдання держави зробити життя громадян зручним і комфортним. Що стосується відкриття цього центру, тут дуже красиво і комфортно, але багато роботи ще попереду".

Оновлений центр надає громадянам України можливість в максимально комфортних і зручних умовах без великих черг отримати документи, які дозволяють виїзд за кордон, - каже директор тернопільської філії Ольга Біловус. Визначивши які послуги потрібні людині і чи є для цього необхідні папери, працівники центру заповнять усі необхідні документи. Для оплати послуг безпосередньо в центрі працює термінал. Тут же людина може сфотографуватись і підписати усі необхідні документи.

У тернопільському центрі обслуговування громадян, - розповідає Ольга Біловус, - працюють двоє працівників Державної міграційної служби і двоє інспекторів державного підприємства "Документ". Тут виготовляють терміновий закордонний паспорт за 10 днів і простий закордонний паспорт за 30 днів.

Закон України передбачає зручність та доступність послуг з надання міграційної консультації, - зазначає начальник Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області Томаш Вербич. Тож оновлений центр обслуговування громадян дає можливість забезпечити тернополянам гарантовані конституцією права. "В умовах обмеженого фінансування управлінню ДМС буває дещо складно створити зручні умови для громадян, - каже він,- і в цьому ракурсі є дуже позитивна допомога ДП "Документ". В чому зможуть пересвідчитись жителі Тернополя і області , які відвідають установу і отримають послуги"10.21

До речі, у вересні цього року державне підприємство "Документ" виграло конкурс з надання адміністративних послуг Державної міграційної служби України."Паспортний сервіс" працює у місті Тернополі на вулиці Руській 17 з понеділка по п'ятницю. Послуги для оформлення закордонних документів надаються з 9 до 16 години.

А незабаром, - зазначає перший заступники генерального директор ДП "Документ" Петро Комар,- такі ж центри обслуговування громадян відкриють у Львові та Донецьку. Готуються до поліпшення надання паспортних послуг і у Рівному та Івано-Франківську. А вже в найближчі півроку в планах керівництва державного підприємства відкрити центри "Паспортного сервісу" в усіх областях України.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.