ПриватБанк першим з українських банків надав корпоративним клієнтам можливість переходу на електронну форму реєстрації податкових накладних

28 Жов 2014 / 10:19 | Переглядів: 2100

приватбанк

Як повідомили в банку, такий порядок буде обов'язковим для всіх платників ПДВ з 1 січня 2015 року відповідно до Закону України № 1621-VII "Про внесення змін у Податковий кодекс України та деякі інші законодавчі акти України" від 31.07.14 р. Не чекаючи на початок року, корпоративні клієнти ПриватБанку можуть уже зараз підключитися до технології електронної звітності, що дозволить налаштувати роботу та уникнути несподіванок у момент введення обов'язкового реєстрування ПДВ-накладних.

"Тепер створювати податкові накладні, реєструвати їх у Єдиному реєстрі та обмінюватися ними з контрагентами можна через Інтернет-банк "Приват24 для бізнесу", - каже керівник напрямку "Малий і Середній бізнес" ПриватБанку Олександр Ніколенко. - Банк не тільки дає можливість безкоштовно користуватися сучасним сервісом, але й оперативно інформує та консультує про зміни в роботі з ПДВ через Приват24".

Сервіси для роботи з електронними ПДВ-накладними та звітністю працюють у Приват24 (розділ "Електронні документи та звіти") та системі "Бухгалтерія Онлайн". Якщо партнер - одержувач накладної - також є користувачем "Приват24 для бізнесу", то він відразу побачить цей документ у відповідному розділі журналу.

Накладні, що підлягають реєстрації, можуть створюватися та підписуватися за допомогою відповідного електронно-цифрового підпису (ЕЦП) просто в інтерфейсі сервісу чи імпортуватися з бухгалтерських систем, наприклад з 1С. Ключі електронного цифрового підпису Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) ПриватБанку надаються клієнтам безкоштовно.

Окрім електронних ПДВ-накладних, клієнти ПриватБанку можуть формувати електронні звіти та безкоштовно надсилати їх у державні органи в будь-який час без вихідних. У разі необхідності Служба підтримки бухгалтерів ПриватБанку допоможе правильно заповнити звіт.останн

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.