Майбутні тернопільські банкіри освоюють передові технології разом з ПриватБанком

29 Гру 2015 / 18:47 | Переглядів: 2797

приватбанк тренінг

У навчально-тренувальному банку факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету було проведено тренінги зі спеціальності для студентів 4 курсу. Студенти здобули навики з розрахунково-касового обслуговування клієнтів, залучали депозити і надавали кредити клієнтам. Всі операції здійснювалися за допомогою програмного комплексу "Автоматизована банківська система Б2" (використовують близько 80 банків України), Приват24. Кредитоспроможність позичальників оцінювалась за допомогою скорингових моделей, що використовуються провідними банками країни. Крім цього, студенти взяли участь у ділових іграх: "Холодні дзвінки до клієнтів", "Продаж банківського продукту", "Мистецтво презентації", "Фінансово-банківська аналітика".

Під час проходження тренінгів всі студенти успішно пройшли онлайн-практику від ПриватБанку. Окрім занять в навчально-тренувальному банку, студенти з навчальною екскурсією відвідали ПриватБанк. Керуючий центральним відділенням ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" Павлов Максим Сергійович ознайомив студентів з структурою відділення та особливостями його роботи, особливо звернув увагу на інноваційних послугах банку та ІT-рішеннях, які дозволяють банку бути першим в Україні з якості обслуговування клієнтів та фінансових показників. Також Максим Сергійович розповів студентам про особливості складання резюме, проходження співбесід та дав декілька порад щодо побудови успішної кар'єри банкіра в майбутньому.

Завершили тренінг зі спеціальності провідні економісти Укрексімбанку (Зелінський Тарас Олегович), UniCredit Bank (Бегман Мар'ян Михайлович), ПриватБанку (Гаптар Станіслав Станіславович), які розповіли студентам про особливості професії банкіра та провели тренінг з продажу банківських продуктів.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.