Fitch підтвердив ПриватБанку національний рейтинг на рівні "А-" зі стабільним прогнозом

20 Лис 2013 / 07:48 | Переглядів: 1653

приватбанк

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг ПриватБанку за національною шкалою на високому рівні “А-” (інвестиційний клас) зі стабільним прогнозом. Як говориться в повідомленні агентства, також Fitch підтвердило короткостроковий міжнародний рейтинг ПриватБанку на рівні “B”.

Довгострокові міжнародні рейтинги ПриватБанку встановлені на рівні “В-”, який відповідає суверенному рейтингу України і не може бути вище рівня кредитоспроможності країни. Прогноз рейтингу банку, відповідно до методології Fitch, також встановлений у відповідності з “негативним” прогнозом суверенних рейтингів України. Зміна прогнозу по суверенному рейтингу на "Стабільний" на думку Fitch допоможе стабілізувати поточні рейтинги банку.

Як наголошується в повідомленні Fitch, підтвердження національного рейтингу ПриватБанку зі стабільним прогнозом свідчить про те, що кредитоспроможність банку не змінилася в результаті зниження суверенного рейтингу.

Нагадаємо, 8 листопада міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг України в іноземній і національній валюті до рівня "В" і змінило прогноз за рейтингом зі “стабільного” до “негативного”.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.