Ігор Білоус представив нових керівників Головного управління та митниці ДФС Тернопільщини

28 Жов 2014 / 06:31 | Переглядів: 2653

Ігор Комендат представлення

Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус, сьогодні, 27 жовтня, представив колективу нових керівників Головного управління ДФС у Тернопільській області та Тернопільської митниці. Ці посади відповідно зайняли Ігор Комендат та Володимир Марцинюк.

"Ми з вами живемо у складні часи, і, зрозуміло, що без реформ ніякого розвитку ситуації на краще та руху вперед не буде. Відповідно, нас чекають великі зміни як в адмініструванні податків, так і в стосунках з бізнесом. Проте головне, що ми маємо зробити, - це змінити ментальність і працівників фіскальної служби, і бізнесу, ліквідувати будь-які можливі варіанти корупції", - наголосив Ігор Білоус.

За його словами, з новими реформами дуже багато повноважень буде передано на місцевий рівень, тому місцеві бюджети отримають додаткові кошти для розвитку свого регіону, водночас значно підвищиться й відповідальність на рівні області.

Значні зміни відбудуться у спрощеній системі оподаткування - замість нинішніх шести груп планується створити три, а для спрощенців буде введено мораторій на перевірки протягом двох років. Крім того, планується запровадження для усіх груп, окрім першої, обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Реформа торкнеться й єдиного соціального внеску, ставки якого будуть значно знижені, що допоможе вивести заробітні плати з тіні. Це особливо актуально для Тернопільщини як аграрної області, адже в сільському господарстві задіяно чимало працівників, які офіційно не оформлені.

"В країні триває епоха змін і від нас з вами зараз дуже багато залежить. Потрібно не лише забезпечувати стабільні надходження до бюджету, але й ефективно працювати над змінами безпосередньо у системі. Потрібно подолати стереотип, що наша служба - це служба корупціонерів та людей, які тиснуть на бізнес. Не змінивши цей стереотип - не змінимо нічого. Я думаю, нові керівники зможуть це зробити", - додав Ігор Білоус.

На представленні також були присутні представники міської та обласної влади, зокрема голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк, голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець та міський голова Тернополя Сергій Надал. Очільники міста та області висловили сподівання на плідну співпрацю із новопризначеними керівниками митниці та Головного управління ДФС в області та побажали їм успіху, витримки, поваги й підтримки колективу і Божої ласки в усіх починаннях.

Ігор Комендат та Володимир Марцинюк, у свою чергу, подякували за надану довіру і обіцяли докласти усіх зусиль, щоб не підвести ні керівництво, ні власні колективи.

"Всі ми знаємо, що зараз відбувається в державі, тому дуже важливо, щоб ми впорались із нашим головним завданням - наповненням бюджетів усіх рівнів. По області у цьому нелегкому році спостерігається ріст промислового виробництва, це один з критеріїв, який дозволяє виконувати заплановані показники. Зокрема, за жовтень в нас очікуються високі показники по усіх основних податках, тож, як бачимо, певний позитив є. Найнегативнішим моментом, який зараз існує, і тут я цілком погоджуюсь з Ігорем Олеговичем, є низький рівень довіри бізнесу до служби. Саме це потрібно змінювати в першу чергу, і саме над цим ми уже працюємо", - додав на завершення Ігор Комендат.

Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.