Понад 140 років легендарний Orient Express символізував розкіш та пригоди старої Європи. У 2026 році стартує новий маршрут з Рима до Стамбула. Пасажири проведуть п’ять днів і чотири ночі у шампанському, вишуканій кухні та мальовничих пейзажах з італійським шармом.
Подорож у стилі «солодкого життя»
22 жовтня перша поїздка відбудеться на La Dolce Vita Orient Express — сучасному переосмисленні класичного маршруту. Гості почнуть у лаунжі на римському вокзалі Roma Ostiense, де їх зустрінуть келихи ігристого, закуски aperitivo та жива музика. Увечері мандрівники піднімуться на борт, де на них чекають купе та люкси в стилі Італії 1960-х років.
У вагоні-ресторані подаватимуть страви від шеф-кухаря Хайнца Бека, відзначеного трьома зірками Michelin. Купе площею близько 7 квадратних метрів та люкси майже 11 квадратних метрів забезпечать комфортний сон. Вранці пасажири прокинуться вже у Венеції, де зможуть прогулятися вуличками або обрати екскурсії лагуною чи тур «очима Казанови».
Наступна зупинка — Будапешт. Тут мандрівники ознайомляться з історією та архітектурою міста, а також насолодяться обідом у Буді чи Пешті. Далі поїзд перетне Карпатські гори та зробить зупинки у румунських Брашові та Сінаї. Вечір на борту пройде за аперитивами, вечерею та музичною програмою. Наступного дня Orient Express прибуде до Стамбула, де пасажири зможуть дослідити куполи, базари та яскраві вулиці.
Ціна ексклюзивної пригоди
Така подорож доступна не всім. Вартість квитків стартує від 20 тисяч євро на особу. Більшості охочих доведеться серйозно заощаджувати, щоб стати частиною цієї унікальної історії.