Тернопільська лікарня отримала медикаменти із за кордону

20 Січ 2016 / 14:45 | Переглядів: 1017

ліки

Нещодавно у приміщенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги відбулася передачапершої партіїмедикаментів для соціально-незахищених пацієнтів, які поступають у цей медичний заклад на лікування. Медикаменти куплені за кошти німецьких спонсорів.

При поступленні у лікарню швидкої допомогидляпацієнтів із соціально-незахищених категорій населення, а це пенсіонери, інваліди та інші, буде надано медикаменти безкоштовно, а медичні працівники будуть заповняти відповіднізвітнідокументи. Наразі ця співпраця триватимевпродовж 2016 року.

-Користуючись нагодою я дякую спонсорам та організаторузанадання такої спонсорської допомоги. Адже у державному бюджеті у 2015 році на одного пацієнта лікарні виділялося лише 18 гривень у день на медикаментозне забезпечення.Ми отримали партію медикаментів на суму приблизно 100 тисяч гривень, які призначені для надання невідкладної медичної допомоги. Це знеболюючі, жарознижувальні препарати, антибіотики, розчини, системи, шприци, рукавиці і т.д, - зазначив міський голова Сергій Надал.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.