ОСББ залучатимуть до ремонту житлового фонду Тернополя

26 Бер 2012 / 12:44 | 1 коментар | Переглядів: 2269

Ремонт житлового фонду

При визначенні об'єктів житлового фонду, які потребують першочергового ремонту, враховували звернення та пропозиції депутатів, рішення постійної комісії з питань ЖКГ, екології та надзвичайних ситуацій, результати обстежень, проведені спільно з підприємствами, які обслуговують житловий фонд міста.

Основні роботи, які планують зробити: ремонт покрівель, бетонне покриття прибудинкових територій, ремонт інженерних мереж, фасадів, балконів, міждворових сходів, влаштування дитячих майданчиків тощо.

Для малозабезпечених сімей передбачена безкоштовна заміна газового обладнання, нагрівальних приладів та приладів обліку води.

"В умовах недофінансування галузі ми змушені поступово проводити капітальний ремонт всіх об'єктів житлового фонду, які того потребують, - зазначив начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології Володимир Болєщук. - Наразі проводимо роз'яснювальну роботу серед членів ОСББ і пропонуємо їм долучатися до ремонтних робіт на основі співфінансування. У цьому році вже є кілька пропозицій. Ведеться активна робота, щоб люди утворювали ОСББ, самі контролювали доходи, видатки, збір коштів, Вирішували, що їм робити і скільки коштів на це виділяти".

За словами Володимира Болєщука, враховуючи обмеженість ресурсів у бюджеті, планують в першу чергу ремонтувати об'єкти на основі співфінансування з ОСББ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.