НКРЕКП: набрали чинності ставки плати за стандартне приєднання електроустановок на 2015 рік

27 Січ 2015 / 18:30 | Переглядів: 2157

лічильник електропостачання електроенергія

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 16.12.2014 № 805 "Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2015 рік" сьогодні офіційно оприлюднена в "Офіційному віснику України" за № 4, ст. 75.

Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Метою прийняття постанови є виконання вимог законів України "Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій" та "Про електроенергетику" і підвищення показника "Підключення до системи електропостачання" в рейтингу Світового банку "Doing Business - 2015", а також функціонування та збереження ринку послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж.

Постановою № 805 встановлено на 2015 рік ставки плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя окремо для сільської та міської місцевості, з урахуванням ступеня напруги в місці приєднання, категорії надійності електропостачання, одно- чи трифазного приєднання.

Ставки плати за стандартне приєднання розраховані відповідно до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженої постановою НКРЕ від 12.02.2013 № 115.

Постанова № 805 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 25.12.2014 за № 1636/26413.

Також варто зазначити, що постанова № 805 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення "Ліга:Закон" та Юридичній інформаційно-пошуковій системі "Законодавство", а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії - "Інформаційному бюлетені НКРЕ".

http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=4189

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.