Європейські архітектори відтворять своє бачення Тернополя

01 Чер 2012 / 10:19 | Переглядів: 1991

форум архітекторів

30 травня в Українському домі "Перемога" відбувся містобудівний форум за участю архітекторів з Німеччини та України. Участь у заході взяв міський голова Тернополя Сергій Надал. Очільник міста презентував учасникам зібрання потенціалу Тернополя та розповів про його особливості. Після форуму європейські архітектори спроектують своє бачення нашого міста.

"Сьогоднішній форум дозволить нам побачити Тернопіль очима архітекторів Європи. Зокрема, вони спроектують вигляд старих будівель, спробують відтворити при можливості ті споруди, які можна буде відновити в реальності за допомогою сучасних будівельних матеріалів та інших технологій. Іншим завданням сьогоднішньої зустрічі є творення сучасних, можливо, навіть ультрасучасних споруд, вписання їх в існуюче архітектурне і природнє тло. Адже, сучасний Тернопіль — це результат складної історії, яка відобразилась у архітектурі. Це поєднання епох і стилів.

Ми не зможемо забезпечити архітектурну однорідність — так склалась містобудівна ситуація до нас. Але ми можемо їй надати нових сучасних форм. Підкреслити в них те, що ми є містом молоді і краси, містом спорту і освіти, містом духовного відродження, містом — воротами до Європи", - зазначив Сергій Надал.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.