Тернополяни внесли свої пропозиції на Всеукраїнському форумі молоді

12 Вер 2013 / 10:08 | Переглядів: 1539

форум молоді

Найактивніша молодь зі всієї України приїхала до столиці для участі у Всеукраїнському фестивалі, що був організований Міністерством молоді та спорту. Однією з найважливіших частин заходу стала виставка-презентація кращих досягнень у галузі реалізації державної молодіжної політики в регіонах України.

Участь у Форумі від Тернопільської області взяли представники управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, Молодіжного центру праці, лідери та члени МГО "Обнова", "Мій шлях", "Молодий Народний Рух", молоді журналісти та ін.

Учасники Форуму мали можливість попрацювати разом в секціях, що були сформовані за такими напрямками як зайнятість та підприємницькі ініціативи молоді, забезпечення молоді житлом, наука і освіта в Україні, молодь в громадському русі, здоровий спосіб життя, спорт, екологія та ін. Як стверджує директор Обласного молодіжного центру праці Ірина Нестюк, робота секції "Зайнятість молоді" виявилась досить ефективною. "Учасники мали можливість поділитися власним досвідом працевлаштування молодих людей, який вони застосовують в рідній області. За результатами обговорень у секції було розроблено низку пропозицій щодо здійснення молодіжної політики у сфері зайнятості, які були подані у формі резолюції для розгляду Міністерством молоді та спорту", - каже вона.

Програма Форуму здивувала такими приємними несподіванками як екскурсія по Державному музею авіації, НСК "Олімпійський" та ін. Члени МГО Тернополя відзначили особливу відповідальність та дружелюбність волонтерів (ними були студенти Національного Авіаційного Університету), які допомагали учасникам Форуму протягом заходу.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.