«МІЙ ТАЛАНТ – МОЯ РОБОТА»

18 Чер 2013 / 10:07 | Переглядів: 2564

мій талант моя робота 2

З 8 по 15 червня 2013 року в рамках програми європейського союзу "Молодь в дії" проходив молодіжний міжнародний проект "Мій талант - моя робота". Участь у ньому взяли 10 молодих людей, які представляли Польщу та 10 з України. Проект мав на меті ознайомити молодь сусідніх держав із звичаями, традиціями та культурою українського та польського народу.

Впродовж тижня Тернопіль став осередком розвитку української національної культури. Обдаровані учасники проекту змогли відвідувати майстер-класи з різних видів народної творчості, на яких навчались використовувати власний талант. Розпочали з відвідування Служби Божої в Катедральному Соборі. Польська майстриня Ева Байда провела майстер - класи з розфарбовування футболок та ліплення із сольно - мучної маси. Навчав опановувати гончарному ремеслу та ліпленню з глини викладач Тернопільської художньої школи Юрій Іщук. Ірина Абрам'юк ділилась секретами виготовленню ляльки - мотанки та історію виникнення самої ляльки в Арт-Бутіку "Пікассо". Уроки українського танцю провів керівник танцювального ансамблю "Барви" Володимир Савчук. В програмі були і українські гулянки, а також - спортивні змагання, майстер-класи з вишивання проведені Лесею Боговик і зустріч із колекціонеркою Вірою Матковською та створення малюнків на склі від Віти Бігус. Зустріч в театрі та закулісну екскурсію провела Ірина Папуша. Марія Шаплай ознайомила учасників зі "Школою Писанкарства".

Фіналом проекту стала виставка - ярмарок на Козацькому острівку у гідропарку Топільче. На виставці учасники демонстрували вироби, які під час проекту виготовили своїми руками. Усі охочі змогли навчитись у запрошених майстрів різьбленню по дереву, гончарству, виготовленню букетів з цукерок, малюванню на склі та ін.

Реалізували цей проект Тернопільський обласний молодіжний центр праці та Підкарпатська комендатура добровільного корпусу праці за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках програми "Молодь у дії".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.