У Тернополі громадські діячі ділитимуться досвідом із молоддю

21 Бер 2013 / 14:17 | Переглядів: 2008

Молодь подарунки

23-24 березня з 10:00 до 17:00 у приміщенні Тернопільського національного економічного університету (3 корпус, аудиторія 3405) відбуватиметься дводенний семінар "Хто ти молодий активісте?!", який організовує молодіжна громадська організація "Фундація Регіональних Ініціатив".

Проект має на меті познайомити активну молодь із громадськими діячами та їхнім досвідом, а також надати певний комплекс знань, який знадобиться кожному як у громадській діяльності, так і в повсякденному житті.

Відвідавши семінар, кожен зможеш дізнатися багато цікавого та нового, отримати відповідь на такі питання: Що таке громадська діяльність? Що дасть мені громадська діяльність? Як почати займатись громадською діяльністю? Хто такі громадські активісти? Чи можна заробляти на життя громадською діяльністю? Крім того познайомитися з новими, цікавими та активними людьми.

У перший день - п'ять різних життєвих історій громадських активістів, що стосуватимуться одної теми "Громадська діяльність". Другий день - п'ять цікавих тренінгів, знання з яких можна використати, як в громадській діяльності, так і в повсякденному житті

Атуальність події полягає у тому, що до цих пір нічого подібного у Тернополі не відбувалося.

Реєстрація учасників триватиме до 20 березня. Заповнити анкету можна перейшовши за посиланням :

https://docs.google.com/forms/d/1uURtyQLTZj0L26-xUvlDQGbmDVhtuzilsMSLu0Jr0m8/viewform?pli=1

Для довідок:

Василь Кулевчук, "Фундація Регіональних Ініціатив"
тел. 0986482296
Христина Глаз, "Фундація Регіональних Ініціатив"
тел. 0977843101

Соціальна мережа VK: http://vk.com/you_activist

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.