В’ячеслав Кириленко підтримує Олексія Кайду

24 Сер 2012 / 10:50 | Переглядів: 2281

Кириленко

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" і об'єднана опозиція ВО "Батьківщина" на вибори йдуть двома колонами. Заявити про підтримку узгоджених кандидатів 18 серпня до Тернополя приїхав один із лідерів об'єднаних сил опозиції В'ячеслав Кириленко.

"На тих округах, де є кандидати від об'єднаної опозиції, нас підтримує "Свобода". На округах, де йдуть кандидати від "Свободи", - їх підтримує об'єднана опозиція. Саме це дуже бентежить владу, бо вони розраховували на те, що ми будемо сваритися. А ми розуміємо, що час підставити один одному плече. Я особисто по Тернополю підтримую Олексія Кайду", - зазначив лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко.

"Впевнений у тому, що по більшості мажоритарних округах опозиції вдасться перемогти існуючу владу", - наголосив В'ячеслав Кириленко.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.