Вітання Сергія Надала з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі

28 Лип 2013 / 08:13 | Переглядів: 3000

Сергій Надал

28 липня Українські церкви вшановують пам'ять святого Володимира Великого і святкують День хрещення України-Русі. Цього року ми урочисто пригадуємо 1025 річницю від того славного дня, коли наш народ прийняв Христову віру.

Понад тисячоліття тому князь Володимир об'єднав землі Київської Русі в єдину могутню державу. Християнська традиція стала основою українського державотворення. Від часів святого Володимира Україна є невід'ємною частиною європейської християнської цивілізації.

Християнська духовність стала основою розвитку української культури, мистецтва, науки, освіти. Вона визначила долю народу в минулому і залишалась дороговказом для українців у важкі часи нашої історії.

З Христом перемагали наші князі, козацтво, стрільці, воїни-повстанці. З Христом українці відродили державність у 1991 році. І з Христом ми подолаємо негаразди сьогодення.

Сьогоднішні урочистості зосереджують наші думки на питанні духовної основи нашого життя — нашої Держави і кожного з нас зокрема. Історичні події 1025-річної давнини повертають нас до думок про єдність. Єдність церков Володимирового хрещення, єдність українського народу.

Вітаю українців всього світу з Днем хрещення України-Русі. Нехай Господь оберігає наш край. Просимо у Нього єдності, сили і мудрості, любові і милосердя.

Боже великий, єдиний, нам Україну храни!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.