Щиро Вітаю Вас з професійним святом!

06 Чер 2013 / 07:05 | Переглядів: 2433

Сергій Надал

Для України, як і для Тернополя робота журналіста є надзвичайно важливою для повноцінного розвитку суспільства. Ми живемо в період інформаційної епохи, тому вашу роль важко переоцінити.

Дякуємо Вам за професійність та оперативність, активну та цілеспрямовану працю на благо нашого міста. Завдяки вашій роботі городяни швидко отримують необхідну інформацію. З підготовлених вами матеріалів - дізнаються про події всіх сфер життєдіяльності міста. Об'єктивність, достовірність, різносторонність мас медіа — це не лише функція, але і місія. Тож нехай виконання цієї місії сприяє розвитку громади, засобів масової інформації і кожного з громадян.

Нехай вас ніколи не покидає натхнення. Бажаю вам задоволення від роботи, яку ви робите, яку ви любите. Бажаю професійного росту, реалізації творчих планів та задумів, здійснення усіх мрій і сподівань. Добробуту і щастя вашим родинам!

Нехай береже вас Господь у вашій складній, але такій потрібній роботі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.