Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди Всесвітнього дня туризму

27 Вер 2013 / 10:05 | Переглядів: 2055

Сергій Надал

Шановні працівники туристичної галузі, дорогі друзі!Туристична галузь - унікальна, оскільки впливає на сфери, які забезпечують розвиток міста. Саме Ви формуєте обличчя Тернополя, яке привабливе і для туристів, і для інвесторів. Тернопіль - місто на перетині шляхів, місто на перетині культур. Тернопільський край увібрав у себе красу і характер Галичини і Поділля, Волині і Буковини. Тернопіль викристалізував у собі неповторну самобутність західняків.

Приємно зауважити, що за останній рік в місті відкрилися нові заклади громадського харчування, підвищився рівень сервісного обслуговування громадян. В цьому році вдалося збільшити потік туристів в місто, були дні, коли в готелях не було місць.

Висловлюю велику подяку всім, хто своєю працею допоміг досягнути такого результату - представникам туристичного бізнесу, готельного господарства, ЗМІ, екскурсоводам.

Впевнений, основні здобутки туристичної галузі ще попереду. Нам з вами треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії.

Тернопіль вартий того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій. Бажаю всім працівникам туристичної сфери здоров'я та благополуччя, добра і злагоди в сім'ях, нових успіхів у нашій спільній, надзвичайно важливій роботі.

З повагою,
міський голова Тернополя Сергій Надал

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.