Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Днем Державного Прапора України

23 Сер 2013 / 11:12 | Переглядів: 2575

Сергій Надал

Дорогі тернополяни, українці, друзі! Сьогодні — день Державного Прапора України. З цього дня у Тернополі починається урочиста декада, у якій ми запланували багато заходів, якими відзначаємо річницю Незалежності, день міста.

Прапор - один з трьох офіційних державних символів. Гімн "Ще не вмерла Україна", Володимирів тризуб і синьо-жовтий прапор — це символи, які українці пронесли через покоління національно-визвольної боротьби. Вони є символами суверенітету і незалежності. Символами, дуже дорогими для всіх українців всього світу.

Синій і жовтий кольори супроводжують тисячолітню українську історію. Кольори, якими природа оточила українців повсюди. Кольори, які супроводжують українців протягом всього життя. Кольори неба і хлібного лану. Вони є нашим прагненням жити мирно і працею здобувати щастя для своїх родин, славу для рідної держави.

Для мене і моїх побратимів синьо-жовтий прапор — це символ національного відродження кінця 80-х. Тоді нація повстала у єдиному прагненні — відродити власну державність і запанувати самостійно у рідному домі. Ми пам'ятаємо, як синьо-жовтий прапор підняли над тернопільською міською радою у 1990 році. Ми пам'ятаємо і шануємо міського голову В'ячеслава Негоду і міських депутатів першого демократичного скликання, які стали резонатором процесів, що хвилею відродження національного духу пройшлись по всій Україні. Ми пам'ятаємо тих хлопців, які піднімали прапор над міською радою — Володимира Стаюру і Сергія Сидора.

У сьогоднішніх наших справах і перемогах є іскра, запалена нашими попередниками.

Сьогодні, як і в 1990 році, на Тернопіль звернені погляди України. У непростих економічних умовах, у постійних напружених стосунках з центральною владою, яку на жаль не можемо назвати владою патріотичною, ми все-таки не склали рук. Бо відродження України починається з відродження наших міст. Щоденною боротьбою і щоденною працею ми збудуємо українську Україну.

Слава Україні!

З повагою,
міський голова Тернополя Сергій Надал

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.