Виступ народного депутата України свободівця Олексія Кайди під час народного віча у Тернополі 12 січня 2014 року

15 Січ 2014 / 06:10 | Переглядів: 2118

Кайда виступ віче

Христос рождається!

Дорогі тернополяни, українці!

У суботу, 11 січня, разом із лідером Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олегом Тягнибоком та народними депутатами-свободівцями були на Різдвяній просфорі з Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Патріархом Святославом. Знаючи те, що у неділю по всій території України будуть відбуватися народні віча, що ми як народні депутати роз'їдемося для того, аби донести інформацію про події у Києві, Патріарх Святослав просив передати слова вітання від Папи Римського Франциска. Святіший Отець звернувся до українців як до свого улюбленого народу. Думаю, він назвав нас улюбленим народом не просто так, а, напевно, в першу чергу, через останні події, які відбуваються в Україні протягом майже двох місяців, коли побачив нашу міцну віру в Бога, наше прагнення правди та справедливості. Бо українці вийшли на майдани не задля якихось соціальних чи матеріальних благ. Ми вийшли на майдани, щоб показати, що не раби, яких можна ставити на коліна. Ми вийшли, щоб показати, що є величною нацією з величною історією, з історією наших предків, з історією національно-визвольних змагань.

Зараз по всій території України створюється Всеукраїнське об'єднання "Майдан", до якого входять як політичні партії, так і громадські організації, як політики, так і громадські діячі, студентство… І саме цієї взаємодії опозиційних політиків і громадськості найбільше боїться діюча влада. Тому дехто в Києві і на місцях намагається посіяти розбрат серед учасників Майдану, внести розкол в лави опозиції. У середовище майданів запускають так званих шептунів, які представляються представниками громадських організацій, які ходять і розповідають, мовляв, опозиція не має плану дій чи що серед опозиціонерів немає єдності… До речі, так склалося, що в Україні є декілька видів громадських організацій. Є організації, які займаються допомогою, наприклад інвалідам, є організації, які займаються захистом тварин тощо. Для них першочерговою метою є їхня діяльність і допомога людям. А є громадські діячі, які потерпіли фіаско на попередніх виборах, і зараз намагаються якраз через такі народні акції протесту реабілітуватися і повернутися в політику. Тому тих шептунів, які вносять розкол в наші майдани, треба гнати, бо нічого доброго від їхнього шепоту не буде.

Останнє, що вигадали на Банковій і зараз активно пропагують через підконтрольні ЗМІ й тих же шептунів, - це теза "давайте нам єдиного кандидата у першому турі на президентських виборах". І хто це пропагує? Ті ж деякі громадські діячі, які кричали "без політики і політиків". Але самі ж висувають політичне гасло! Ніхто не задумувався чому? Вони збирають якісь форуми, закидають і ставлять ультиматуми - і не тільки опозиційним партіям, але й цілому Майдану. Перш за все - хіба ми вийшли на майдани за єдиного кандидата? Ні! Ми вийшли через гідність, ми вийшли через те, що хочемо жити в українській європейській країні. Чим є хибна думка про єдиного кандидата? Адже ми прекрасно розуміємо, що до виборів ще більше року. І, відповідно, єдиний кандидат стане дуже доброю мішенню для цієї влади, щоб застосовувати брудні технології чи зняти його з перегонів. Тому влада і запускає технологію про єдиного кандидата. До речі, найбільше на цій ідеї наголошує саме Чечетов - народний депутат від Партії регіонів. Крім того, три опозиційних кандидати у першому турі - це три штаби, які працюватимуть проти режиму, це втричі більший контроль за виборами, втричі більше агітпродукції, втричі більше спостерігачів, втричі більше членів комісій… У другому турі ми, звісно, об'єднаємо свої зусилля на підтримку єдиного опозиційного кандидата. Але знову ж таки, а чому ми вже стверджуємо, що Янукович повинен вийти в другий тур?! Зараз наше завдання - щоби туди вийшли два опозиційних лідери, аби обирати кращого з кращих. Я знаю і впевнений - українська нація є мудрою і ми переможемо! Інакше ми б і надалі були рабами як деякі країни колишнього СРСР, але ми - вільні, ми піднялись, ми вийшли на майдани! І я хочу, щоб ви відкидали ті зерна зневіри, щоб ви гнали в шию тих провокаторів, які кажуть, що у нас немає плану. Наше першочергове завдання тут, на місцях, - загнати за край географії членів Партії регіонів, організовувати пікети під їхніми помешканнями, бойкот їхній продукції, а далі - загальноукраїнський страйк. Це наш план і разом ми зметемо цю владу! Разом - ми переможемо! Слава Україні!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.