Військові комісаріати Тернопільщини завершили підготовчі заходи для ефективного проведення третьої черги мобілізації

23 Лип 2014 / 08:11 | Переглядів: 2068

армія призов медкомісія солдат лікар

На Тернопільщині військові комісаріати області завершили підготовчі заходи для проведення третьої хвилі мобілізації.

За словами заступника військового комісара Тернопільського об'єднаного міського військового комісаріату майора Миколи Бойка на даний момент представники військкомату завершують уточнювати облікові дані військовозобов'язаних, а військовозобовязані проходять медичну комісію на предмет придатності до військової служби.

— Завдання Указу Президента України “Про часткову мобілізацію” почнемо виконувати за окремими розпорядженнями вищестоячих штабів, — зазначив майор Микола Бойко.

Офіцер також наголосив, що згідно з Кримінальним кодексом України ухилення від призову за мобілізацією карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Ухилення військовозобов'язаного від військового оліку після попередження, зробленого відповідним військовим комісаріатом карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців. Ухилення військовозобов'язаного від навчальних або спеціальних зборів — карається штрафом до сімдесяти неоподотковуваних мінімумів доходів громадян або арештом до шести місяців.

Також у військовому комісаріаті нагадують, що захист Вітчизни - є конституційним обов'язком кожного громадянина України.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.