Тернопільщина відправить до армії 1250 юнаків

20 Тра 2014 / 16:00 | Переглядів: 2854

призовники армія плац

У військових комісаріатах Тернопільщини повним ходом йдуть заходи щодо відновлення призову на строкову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України. Під час весняно-літньої призовної кампанії 2014 року з області до армії відправлять 1250 юнаків. Про це повідомив заступник начальника відділу комплектування та призову Тернопільського обласного військового комісаріату майор Петро Сирко.

За його словами, вже 29 травня з обласного збірного пункту буде відправлена перша партія молодого поповнення.

— Загалом на строкову службу до лав Збройних Сил України призвуть 845 осіб, до Національної гвардії України — 350 та Державної спеціальної служби транспорту — 55 юнаків, — повідомив майор Петро Сирко.

Також офіцер зазначив, що одна з головних вимог весняного призову — не допустити відправлення до військових частин призовників, які не придатні для служби за станом здоров'я.

Весною-літом на строкову військову службу з Тернопілля призвуть юнаків 1989-1996 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років, і які не мають права на відстрочку або втратили його.

Призав на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України відновлено на підставі Указу В.о. президента України "Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави". В Указі зазначається, що у 2014 році має бути проведено призов "на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу".

Призов триватиме до 31 липня. Забезпечуватимуть призовну кампанію в регіоні Тернопільська обласна та 16 районних призовних комісії.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.