У Тернополі, Бережанах і Бучачі потрібно оцінити держоб’єкти

15 Тра 2014 / 15:16 | Переглядів: 1734

аудит

З метою наступного розрахунку орендної плати потрібно визначити ринкову вартість п'яти об'єктів державної власності.

Два із них розміщені в Тернополі. На вул. Текстильній,30а це частина приміщень гаражів площею 52,2 кв.м, що перебувають на балансі Тернопільського міжрайонного управління водного господарства. На вул. Бережанській,6 - частина нежитлових приміщень загальною площею 224,5 кв.м на першому поверсі міжобласного центру підготовки спортсменів, балансоутримувачем якого є ТНЕУ.

Інші два об'єкти, балансоутримувачем яких є Головне управління Держсанепідслужби в області, розміщені в Бережанах на пл. Ринок,4. Це частини адміністративного корпусу на першому (загальною площею 13,6 кв.м) і другому (загальною площею 15,7 кв.м) поверхах.

Потрібно оцінити й об'єкт державної власності у Бучачі на вул. Галицькій,35. Це 17/100 частини адмінбудинку загальною площею 51,7 кв.м, що перебуває на балансі Управління державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області.

Конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 29 травня 2014 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов'язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 22 травня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності". Телефон для довідок - 52-66-85. Детальніша інформація - у газеті "Відомості приватизації" № 18-19(815-816) за 14 травня 2014 року.

Прес-служба РВ ФДМУ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.