У Тернополі й Теребовлі потрібно оцінити об’єкти

21 Чер 2014 / 11:56 | Переглядів: 1864

аудит

З метою наступного розрахунку орендної плати потрібно визначити ринкову вартість трьох об'єктів державної власності. Два із них перебувають на балансі Головного управління статистики в області. У Тернополі це частина гаражів загальною площею 135,7 кв.м на вул. Микулинецькій, 32, а в Теребовлі - приміщення площею 51,9 кв.м у будівлі на вул. С. Наливайка, 4.

Балансоутримувачем третього об'єкта є Тернопільська дирекція „Укрпошти”. Це частина нежитлових приміщень загальною площею 34 кв.м, в тому числі 0,2 кв.м. площі спільного користування на першому поверсі будівлі на вул. Шевченка,13 у Теребовлі.

Конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 3 липня 2014 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов'язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 25 червня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності". Телефон для довідок - 52-66-85. Детальніша інформація - у газеті "Відомості приватизації" № 24(821) за 18 червня 2014 року.

Прес-служба РВ ФДМУ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.