Тернопільська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини змінила назву та отримала нові повноваження

28 Сер 2017 / 16:58 | Переглядів: 2586

Тернопільоблветлабораторія

Як повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області, відповідно до наказу її очільникаі Василя Хомінця Тернопільська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини перейменована на Тернопільську регіональну державну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби).

Цим наказом затвердженні і Положення про Тернопільську регіональну державну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в новій редакції.

"Такі зміни відбулися у зв'язку з проведенням реорганізації ветеринарної служби області і створення ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Лабораторія залишається одним з підрозділів ГУ та виконуватиме функції, які були покладені на неї та розширюватиме свої повноваження відповідно до нового статусу", - зазначив начальник ГУ ДПСС в Тернопільській області Василь Хомінець.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.