Тернопільська міська рада засудила жорстокість центральної влади та відмовилась виконувати її накази

11 Гру 2013 / 14:35 | Переглядів: 2099

Беркут

11 грудня під головуванням міського голови Сергія Надала відбулася позачергова сесія Тернопільської міської ради. На розгляд депутатів винесли два питання "Про виконання нормативних документів Президента України та Кабінету Міністрів України" та "Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.2012 року № 6/п28/3 "Про бюджет м. Тернополя на 2013 рік". Як зауважив міський голова Сергій Надал, зміни до бюджету внесли для забезпечення життєдіяльності міста, виділили кошти на заробітну плату працівникам гуманітарної сфери, у тому числі освітянам та медикам.

"У зв'язку з тим, що більшість депутатів міськради їдуть у Київ відстоювати права, гідність та майбутнє кожного українця, сьогодні ми прийняли рішення внести зміни до бюджету міста. Ймовірно до кінця року більше сесій не відбудеться", - зазначив Сергій Надал.

Розглядаючи питання про виконання нормативних документів Президента України та Кабінету Міністрів України депутати засудили брутальність та зневагу до людської гідності, життя і здоров'я, зухвалу жорстокість, продемонстровану центральною владою та правоохоронною системою до мирних демонстрантів на Майдані Незалежності в Києві в ніч на 30 листопада 2013 року та до журналістів на вулиці Банковій в Києві 1 грудня 2013 року. Депутати вважають, що центральна влада відмовилась від мирного діалогу та демократичного вирішення глибокої суспільно-політичної кризи, взяла курс на ескалацію насильства та суспільного напруження, про що свідчать події на майдані Незалежності в ніч на 11 грудня 2013 року.

Враховуючи вищенаведене Тернопільська міська рада вирішила:

1. Відмовитись від виконання злочинних указів, наказів, постанов, розпоряджень та інших нормативних документів Президента України, Кабінету Міністрів України та їх структурних підрозділів на місцях, які порушують права людини та громадянські свободи.

2. Закликати правоохоронців та військовослужбовців не виконувати злочинні накази, спрямовані проти демократії, прав та свобод громадян України.

3. Вимагати від правоохоронців припинення насильства до мирних демонстрантів.

4. Направити дане рішення Президенту України, Кабінету Міністрів України, Генеральній прокуратурі України, МВС України, МНС України, СБ України. Генеральному штабу Збройних Сил України та їх структурним підрозділам дислокованим у місті Тернополі.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності., правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.