Сергій Надал приєднався до студентського Євромайдану

26 Лис 2013 / 08:09 | Переглядів: 2363

Євромайдан в Тернополі Олексій Кайда

Євромайдан, який організували студенти 25 листопада, ще раз доводить, що Тернопіль є студентським, європейським містом. Понад 2 000 студентів вийшли на майдан, щоб довести, що вони хочуть жити у європейській Україні.

До учасників Євромайдану приєднався й міський голова Тернополя Сергій Надал. Студенти зустріли оплесками очільника міста та запросили до слова.

"Сьогодні важке випробування для кожного з нас - випробування вітром та дощем, випробування антиєвропейським керівництвом держави. Незважаючи на труднощі ми на майдані, тому що у нас спільна, єдина мета - ми всі бачимо Україну у Європі! Студентство завжди відігравало важливу роль в історії України - Революція на граніті, Помаранчева революція і от зараз Єврореволюція. Європейське майбутнє України зараз у ваших руках! Отож, йдемо до перемоги разом!"- сказав Сергій Надал.

Міський голова доручив структурним підрозділам міської ради усіляко сприяти проведенню Євромайдану в Тернополі. Так, учасникам вже привезли бочки для обігріву та дрова, надали звукову апаратуру та приєднали її до електромережі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.