Сергій Надал та депутати звернулися до лідерів європейських організацій та країн

25 Лис 2013 / 07:04 | Переглядів: 2826

євромайдан виїзна сесія міської ради Сергій Надал

"Ми звертаємось з проханням до лідерів країн Європейського Союзу. Просимо вас підписати угоду про асоціацію в Вільнюсі та максимально сприяти швидкій європейській інтеграції України після цього кроку"

Депутати Тернопільської міської ради закликали Президента підписати Угоду про асоціацію "Доля 46-мільйонного народу зараз у ваших руках. Закликаємо вас зробити історичний крок — підписати Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом у Вільнюсі"

Депутати Тернопільської міської ради звернулися до Прем'єр-міністра України "Вимагаємо від вас скасувати рішення, які стоять на перешкоді підписанню Угоди про асоціацію України з ЄС на Самміті Східного партнерства у Вільнюсі. Після цього вимагаємо прийняти рішення про відставку Уряду"

Звернення депутатів Тернопільської міської ради до Верховної ради України "На Самміті Східного партнерства у Вільнюсі має бути підписана угода. Жоден інший сценарій не прийнятний для України і українського народу. Вимагаємо проголосувати ЗА необхідні для підписання угоди закони"

Сергій Надал: "Громадським спротивом ми змусимо Президента завершити справу Євроінтеграції" 24 листопада на театральному майдані під головуванням міського голови Тернополя Сергія Надала відбувається позачергова сесії Тернопільської міської ради. Депутати вийшли на центральну площу міста для того щоб висловити свій рішучий протест діям Уряду, який призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.