СБУ: Телефонні терористи на Тернопільщині

31 Сер 2014 / 08:15 | Переглядів: 2361

сбу служба безпеки України таблиця

Управління Служби безпеки України в Тернопільській області повідомляє про значне зростання кількості випадків телефонних дзвінків жителям регіону абонентів зі східних регіонів нашої держави з різного роду повідомленнями щодо ходу проведення антитерористичної операції, втрат підрозділів ЗСУ, Нацгвардії та добровольчих батальйонів тощо.

Результати перевірки вказаних фактів свідчать, що таким "телефонним тероризмом" цілеспрямовано займаються профінансовані російською стороною структури, які повідомляють неправдиву інформацію, а їх основною метою є залякування та деморалізація громадян України, поширення панічних настроїв та нагнітання соціальної напруженості.

Для цього прибічники терористів представляються функціонерами об'єднань солдатських матерів, волонтерських структур або просто бойовими товаришами учасників АТО і повідомляють про їх загибель або потрапляння в полон. Зафіксовані також випадки шантажу родичів осіб, що підлягають мобілізації, або вже проходять військову службу, з погрозами розправи у разі, якщо вони не переконають своїх близьких ухилитись від явки в військкомат або дезертирувати з АТО. У переважній більшості випадків "жертв" підбирають у соцмережах, орієнтуючись на уродженців центральних та західних областей, що викладають на свої сторінки фотографії у військовій формі, вираховуючи, у подальшому, телефонні номери їх матерів, сестер, дружин або доньок.

Закликаємо мешканців області не піддаватись на провокації сепаратистів і довіряти виключно офіційній інформації державних структур щодо ходу та результатів АТО. Про будь-які подібні прояви або наміри підриву обороноздатності України просимо терміново повідомляти в Управління Служби безпеки України в Тернопільській області за телефоном 52-90-00.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
УСБУ в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.