СБУ інформує про інформаційну війну на Тернопільщині

13 Жов 2014 / 08:37 | Переглядів: 1286

троль тролінг троллинг

На сьогодні мас-медіа поширюють правдиву інформацію про події на Сході нашої держави, про мужність українських бійців, звірства сепаратистів, жахливі обстріли та руйнування населених пунктів, заводів, шахт і т. ін. Проте, є й інша, відштампована російським гебельспромом, картинка: країною править "нелегітимна" влада, ЗСУ - злочинці тощо. Паралельно із бойовими діями йде інша, інформаційна війна. Причому остання, за своєю сутністю, є більш підступною, оскільки вона не має територіальних меж і націлена на руйнування свідомості, світогляду, переконань...

Управлінням СБ України в області фіксуються непоодинокі намагання антиукраїнських сил застосовувати на території області подібні інформаційні технології з метою дестабілізації обстановки та внесення розколу у наше суспільство. Так, 7 жовтня поточного року на скриньку Кременецької районної ради від громадської організації із доволі патріотичною назвою "Всенародний Фронт Порятунку України" надійшло 2 повідомлення "Обращение русских добровольцев Новороссии к народу России" та "Почему Россия сдает Новороссию". Цього разу автори листів для засіву у головах мешканців нашого краю зернят сумнівів використали ідею всесвітньої змови, у якій керівництво України, Російської Федерації та США вирішило знищити непокірних росіян і українців. Підтримка ж "повстанського руху" на Сході нашої держави, нібито, дозволить зашкодити вказаним "злочинним" планам.

Зважаючи на доступність у мережі Інтернет контактних даних місцевих владних структур, підприємств та організацій, не виключено, що схожі листи надходитимуть й іншим адресатам.

У цьому контексті, управління СБУ в Тернопільській області застерігає громадян не вдаватись до панічних настроїв та довіряти інформації лише з відомих, перевірених джерел.

Прес-група УСБУ в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.