Перевірили боєздатність рятувальників та готовність Тернопілля до надзвичайних ситуацій

30 Бер 2017 / 10:37 | Переглядів: 2368

Перевірили боєздатність рятувальників та готовність Тернопілля до надзвичайних ситуацій

29 березня у Тернопільській області завершилась комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення. Під головуванням очільника комісії — Першого заступника Голови ДСНС Олега Мельчуцького, в Тернопільській ОДА відбулася підсумкова нарада, на якій було проаналізовано результати перевірки.

“Впродовж 10 днів члени комісії не лише здійснили ретельний аналіз стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення, а й надали кваліфіковану допомогу, спрямовану на вдосконалення діяльності сил цивільного захисту. За результатами роботи визначено рівень взаємодії між усіма екстреними службами області, а також певні проблемні питання, над вирішенням яких в подальшому працюватимуть відповідні відомства”, - зазначив Олег Мельчуцький.

З 20 по 29 березня комісія ДСНС працювала у місті Тернопіль, а також Борщівському, Заліщицькому, Підволочиському, Збаразькому, Кременецькому та Гусятинському районах. Робочою групою проаналізовано діяльність Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області та аварійно-рятувальних служб, органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет виконання вимог законів, дотримання пожежної та техногенної безпеки. Особливу увагу приділено діяльності регіональної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вивчено стан інженерного, медичного, біологічного та хімічного захисту населення, системи здійснення оповіщення та інші важливі питання. В ході відпрацювання обласного та районних центрів перевірено боєздатність дислокованих там пожежно-рятувальних підрозділів, а також готовність органів управління та служб до реагування на надзвичайні ситуації.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.