Олексій Кайда долучився до встановлення пам’ятника бабі Парасці

29 Тра 2012 / 12:43 | Переглядів: 2061

Кайда

На могилі відомої баби Параски нарешті встановлять пам'ятник, на монтаж якого родичі не мали коштів. Їм потрібна була сума у розмірі 4 тис. грн. і тому на заробітки до Польщі поїхали одна із дочок баби Параски та її внук.

Марія Леонова, дочка, розповіла, що сьогодні є у них уже сам пам'ятник, на якому зображена символ Помаранчевої революції у вишитій сорочці, у жовтій хустині та з медалями.

- Ми пам'ятник зробили, але ще не встановили його, - розповідає Марія Леонова. - Я нині отримала 4 тисячі гривень, які мені переслали по пошті. Тому майстри можуть розпочати роботу. Адже сьогодні, коли минуло майже два роки від дня смерті баби Параски, на могилі є лише дерев'яна опалубка та стоїть хрест.

Діти баби Параски вдячні єдиному благодійнику, який надав кошти на встановлення пам'ятника. Ним виявився голова обласної ради Олексій Кайда, який знав бабу Параску особисто і раніше неодноразово надавав їй матеріальну допомогу із фонду голови обласної ради.

- Баба Параска була своєрідним символом Помаранчевої революції, - розповідає Олексій Кайда, - символом безкорисливості та людяності. І дуже прикро, коли таких людей спочатку возвеличують, а потім забувають ті, кого вона підтримувала.

Олексій Кайда зазначив, що надав кошти особисто від себе. А якщо його запросять на освячення пам'ятника, то він приїде, проте він надавав допомогу не заради запрошення.

- Баба Параска була людиною, яка вірила у зміни, які мали б відбутися у нашій державі. І які, на превеликий жаль, не відбулися. - підсумував Олексій Петрович.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.