Олексій Кайда: «Понад 50 тисяч тернопільчан підписалися проти «мовного» закону»

08 Сер 2012 / 18:37 | 1 коментар | Переглядів: 2152

Кайда у вишиванці

Уся Тернопільщина висловлює своє обурення щодо українофобського "мовного" законопроекту. По всій області відбуваються позачергові сесії районних, міських, сільських та селищних рад. Звернення до Президента України та голови Верховної Ради з приводу антидержавного законопроекту "Про засади державної мовної політики" вже ухвалили всі районні ради, крім Збаразької.

Також понад 50 тисяч жителів Тернопільщини підписалися проти реалізації цього закону.

Нагадаємо, що 11 липня голова Тернопільської облради Олексій Кайда звернувся з листом до владик традиційних українських церков та керівників закладів і установ, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області, з проханням сприяти у зборі підписів проти підписання Президентом України антидержавного "мовного" законопроекту.

"Саме такі кроки консолідують українське суспільство, гуртують нашу громаду - усю націю на боротьбу із українофобськими, антидержавними діями влади", - підкреслив Олексій Кайда.

"Висловлюю окрему подяку церковним громадам, які долучилися до збору підписів. Адже Українська Церква завжди стояла на сторожі духовних цінностей української нації, зокрема кревно боронила українську мову, за що піддавалася нещадним гонінням у часи тоталітаризму" , - зазначив голова облради.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.