Найближчим часом запрацює ще один тернопільський довгобуд

08 Чер 2012 / 16:34 | Переглядів: 1818

Кайда

Голова обласної ради Олексій Кайда провів робочу нараду щодо введення в експлуатацію каналізаційно-насосної станції Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Будівництво об'єкта було розпочато ще у дев'яностих роках. Проте хронічна відсутність коштів перетворила вкрай необхідну станцію у черговий довгобуд. При цьому упродовж довгого часу зворотні води тублікарні, де перебувають хворі з відкритими формами туберкульозу, без доочистки та знезараження скидали у потік на території с. Велика Березовиця. Той у свою чергу впадає у річку Серет, в руслі якої побудований питний водозабір міста Чорткова, де проживає 35 тисяч мешканців.

Така проблема не могла не хвилювати Тернопільську обласну раду. Тому розпорядженням голови обласної ради було виділено значні кошти на завершення будівництва. Коментуючи ситуацію, Олексій Кайда наголошує: "Ми добре розуміємо, що у Тернопільській області основними забруднювачами водних об'єктів є підприємства житлово-комунального господарства, через каналізаційні мережі яких скидається близько 80% забруднених зворотних вод. На жаль, упродовж багатьох років не виділялися бюджетні кошти на те, аби добудувати очисні споруди, каналізаційний колектор та відвести небезпечні рідкі відходи до насосної станції на вул. Микулинецькій. Тим більше, іншої водойми у Великій Березовиці немає, у літню пору діти купаються просто у потоці, що приймає зворотні води лікарні. Тому завершення будівництва було надважливим завданням. Приємно, що нам це вдалося, і вже найближчим часом каналізаційно-насосна станція запрацює".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.