Курс з підготовки топ-менеджерів у галузі культури для малих міст та ОТГ. Заявки приймаються до 10 травня

19 Кві 2018 / 07:32 | Переглядів: 511

Акадеиія культурного лідера

Міністерство культури України спільно ізGoethe-Institutв Україні оголошують відкритий конкурс з підготовки топ-менеджерів у галузі культури дляоб'єднаних територіальних громадта малих міст України.
Мета програми "Академія культурного лідера"— вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, громадянського суспільства та молоді, яка прагне працювати в органах місцевого самоврядування галузі культури та креативному секторі із використанням сучасних механізмів та кращих практик ЄС.
Тривалість курсу:з травня 2018 року до травня 2019-го.
Теми навчальних модулів:
Модуль 1 "Соціальні зміни та роль культурної роботи";
Модуль 2 "Культурне управління 1: розробка стратегії";
Модуль 3 "Культурне управління 2: Оперативне впровадження";
Модуль 4 "Поточні теми розвитку культури";
Модуль 5 "Завершення, зворотній зв'язок та сертифікація".
В ході навчання кожен учасник розроблятиме програму розвитку культурної політики та галузі культури у його міста чи ОТГ. У разі виконання всіх навчальних вимог та захисту програми розвитку кожен учасник отримає сертифікат Міністерства культури України.
Учасники будуть розділені на чотири кластери:
Склад груп
Кожна група складатиметься з 25 осіб, які будуть відібрані шляхом відкритого конкурсу. Кожен учасник має взяти участь у всіх п'яти модулях, про що буде підписано відповідну угоду.
Хто може брати участь у конкурсі:працівники галузі культури (органу місцевого самоврядування або закладу культури), які мають досвід реалізації проектів соціально-культурного характеру,мріють змінити власне місто/ОТГ.
Необхідною умовою участі в Академії є відвідування 5 модулів навчання.
Відбірковийетап здійснюється виключно в електронній формі—кандидати на участь в Академії мають надіслати електронною поштою на адресуicultur@ukr.netне пізніше 17:00 за київським часом 10 травня 2018 року такі документи:
-заявку на участь, що включає:
резюме українською мовою (в довільній формі, до 1 сторінки);
мотиваційний лист українською мовою (в довільній формі, до 1 сторінки);
інформацію про населений пункт чи громаду, яку представляє кандидат (за шаблоном, що додається; до 1 сторінки)
підтвердження можливості взяти участь в навчанні у зазначені терміни Вашого округу;
- 2 рекомендаційні листи (від роботодавця із підтвердженням його зацікавленості у навчанні та від особи у сфері культури, яка підтвердить досвід проектної роботи).
У своєму супровідному листі заявники повинні підтвердити, що не існує перешкод для відвідування модулів Академії та виконанняміжмодульнихзавдань. Заявники також повинні попередити про будь-які потенційні конфлікти інтересів, які можуть виникнути під час виконання завдання. У разі виникнення будь-якого конфлікту або інтересів, про яке було відомо, але не було заявлено під час подання заявки, договір може бути припинений.
Участь у Академії є безкоштовною (витрати за проживання та харчування несуть організатори проекту)
Увага! Оплата транспортних витрат за рахунок відряджуючої організації (або самих учасників)
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь на електрону адресуicultur@ukr.net.
Документи:
Галузь:

Джерело -http://auc.org.ua/novyna/kurs-z-pidgotovky-top-menedzheriv-u-galuzi-kultury-dlya-malyh-mist-ta-otg-zayavky

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.